Szanowni Państwo,

Z prawdziwą przyjemnością i satysfakcją odnotowujemy wzrost liczby artykułów i różnych opracowań metodyczno-dydaktycznych, które Państwo nadsyłają do Wydawnictwa w celu opublikowania w naszych klubowych „Biuletynach”.

W „Biuletynach” możemy jednak wykorzystać ograniczoną liczbę tych publikacji. Dlatego też postanowiliśmy udostępnić Państwu również stronę internetową.

Zapraszamy do współpracy nauczycieli, chcących podzielić się swoimi doświadczeniami wynikającymi z korzystania z naszych podręczników (możliwość wejścia do katalogu książek). Zachęcamy do nadsyłania różnego rodzaju materiałów dydaktycznych: scenariuszy zajęć, testów, zadań, ćwiczeń, prezentacji, planów wynikowych itd. Najciekawsze prace będą publikowane w naszym „Biuletynie” lub serwisie internetowym „Twórzmy razem”.

 

Zasady publikacji:

  • Wysłanie materiałów wraz z podpisanym „Formularzem zgody na publikację”:

drogą pocztową - materiały muszą być zapisane w formie elektronicznej (CD - plik formatu WORD oraz kompletny ich wydruk), pod adresem:
Wydawnictwo Edukacyjne "ŻAK"
ul. Lirowa 77
02-387 Warszawa

  • w formie elektronicznej - plik programu Word na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • drogą pocztową - "Formularz zgody na publikację"
  1. Będziemy publikować jedynie materiały opracowane na podstawie podręczników Wydawnictwa Edukacyjnego „ŻAK”; muszą to być materiały autorstwa osoby przesyłającej.
  2. Redakcja nie zwraca nadesłanych materiałów.

 

 

Formularz zgody na publikację